Zrušiť
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Škrtiaca klapka 038128063C 1.9SDI 2.0SDI VW Group

65 €
Stav: používané, Typ: predaj, z dňa 23. 2. 2021 (č. 34110469)
Informácie o vozidle
Druh
Motory a súčasti motora
Zobraziť všetko

Predám škrtiacu klapku 038128063C pre Škoda, Seat, Volkswagen s naftovými motormi 1.9SDI 47kW,50kW, 2.0SDI 51kW,55kW, od 1995 do 2009 rok. Používa sa aj v Jeep Cherokee s motorom 2.8CRD od 2002 do 2008. Originál Škrtiaca klapka - Pierburg. Ďalšie označenia: Hrdlo škrtiacej klapky, riadiaca klapka, prívod vzduchu. Odber osobne, prípadne po prevode na účet viem poslať aj poštou. Máme na predaj používanú škrtiacu klapku v plne funkčnom stave.

Používaný originál diel Pierburg v plne funkčnom, nepoškodenom stave. Cena: 65€

Repasovaný, originál diel Pierburg úplne ako nový, v bezchybnom stave + nové tesnenie. Cena: 125€

Vhodné pre vozidlá : VW, Škoda, Seat, Audi, Jeep: Cordoba, Ibiza, Leon, Fabia, Octavia, Bora, Caddy, Golf, Polo, Cherokee s kódmi motorov (AEY, AGD, AGP, AQM, ASY, AYQ, BDJ, BDK, BST...)

Presné OEM číslo dielu:
038128063C, 038 128 063 C
038128063J, 038 128 063 J
038128063A, 038 128 063 A

Ďalšie označenia:
PIERBURG 7.14309.09.0
PIERBURG 7.14309.00.0
PIERBURG 7.14309.03.0
PIERBURG 71430909
PIERBURG 714309150
PIERBURG 7.14309.04.0
SIDAT 88.038
MEAT & DORIA 89038
VEMO V10-81-0031
CHRYSLER 39002015F
CHRYSLER B 61600497
a iné..

JEEP CHEROKEE (KJ) (Rok výroby 11.2002 - 01.2008, 150 - 163 PS, nafta)
2.8 CRD 4x4, Rok výroby 11.2002 - 01.2008, 2776 ccm, 150 PS
2.8 CRD 4x4, Rok výroby 11.2004 - 01.2008, 2776 ccm, 163 PS

SEAT CORDOBA (6L2) (Rok výroby 09.2002 - 11.2009, 64 PS, nafta)
1.9 SDI, Rok výroby 09.2002 - 11.2009, 1896 ccm, 64 PS

SEAT INCA (6K9) (Rok výroby 11.1995 - 06.2003, 64 PS, nafta)
1.9 SDI, Rok výroby 11.1995 - 06.2003, 1896 ccm, 64 PS

SEAT LEON (1M1) (Rok výroby 11.1999 - 06.2006, 68 PS, nafta)
1.9 SDI, Rok výroby 11.1999 - 06.2006, 1896 ccm, 68 PS

SKODA FABIA (6Y2) (Rok výroby 12.1999 - 03.2008, 64 PS, nafta)
1.9 SDI, Rok výroby 12.1999 - 03.2008, 1896 ccm, 64 PS

SKODA FABIA Combi (6Y5) (Rok výroby 04.2000 - 12.2007, 64 PS, nafta)
1.9 SDI, Rok výroby 04.2000 - 12.2007, 1896 ccm, 64 PS

SKODA FABIA limuzina (6Y3) (Rok výroby 11.1999 - 12.2007, 64 PS, nafta)
1.9 SDI, Rok výroby 11.1999 - 12.2007, 1896 ccm, 64 PS

SKODA FABIA Praktik (Rok výroby 07.2001 - 12.2007, 64 PS, nafta)
1.9 SDI, Rok výroby 07.2001 - 12.2007, 1896 ccm, 64 PS

SKODA OCTAVIA (1U2) (Rok výroby 06.1997 - 12.2003, 68 PS, nafta)
1.9 SDI, Rok výroby 06.1997 - 12.2003, 1896 ccm, 68 PS

SKODA OCTAVIA Combi (1U5) (Rok výroby 07.1998 - 12.2003, 68 PS, nafta)
1.9 SDI, Rok výroby 07.1998 - 12.2003, 1896 ccm, 68 PS

VW BORA (1J2) (Rok výroby 10.1998 - 05.2005, 68 PS, nafta)
1.9 SDI, Rok výroby 10.1998 - 05.2005, 1896 ccm, 68 PS

VW CADDY II Kombi (9K9B) (Rok výroby 11.1995 - 01.2004, 64 PS, nafta)
1.9 SDI, Rok výroby 11.1995 - 01.2004, 1896 ccm, 64 PS

VW CADDY II Skrinka (9K9A) (Rok výroby 11.1995 - 01.2004, 64 PS, nafta)
1.9 SDI, Rok výroby 11.1995 - 01.2004, 1896 ccm, 64 PS

VW CADDY III Kombi (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ) (Rok výroby 03.2004 - 08.2010, 70 PS, nafta)
2.0 SDI, Rok výroby 03.2004 - 08.2010, 1968 ccm, 70 PS

VW CADDY III Skrinka (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) (Rok výroby 03.2004 - 08.2010, 70 PS, nafta)
2.0 SDI, Rok výroby 03.2004 - 08.2010, 1968 ccm, 70 PS

VW GOLF IV (1J1) (Rok výroby 08.1997 - 06.2005, 68 PS, nafta)
1.9 SDI, Rok výroby 08.1997 - 06.2005, 1896 ccm, 68 PS

VW GOLF IV Variant (1J5) (Rok výroby 05.1999 - 06.2006, 68 PS, nafta)
1.9 SDI, Rok výroby 05.1999 - 06.2006, 1896 ccm, 68 PS

VW GOLF V (1K1) (Rok výroby 01.2004 - 11.2008, 75 PS, nafta)
2.0 SDI, Rok výroby 01.2004 - 11.2008, 1968 ccm, 75 PS

VW POLO (9N_) (Rok výroby 10.2001 - 11.2009, 64 PS, nafta)
1.9 SDI, Rok výroby 10.2001 - 11.2009, 1896 ccm, 64 PS

VW POLO limuzina (9A4) (Rok výroby 09.2002 - ..., 64 PS, nafta)
1.9 SDI, Rok výroby 09.2002 - ..., 1896 ccm, 64 PS

Predám škrtiacu klapku 038128063C pre Škoda, Seat, Volkswagen s naftovými motormi 1.9SDI 47kW,50kW, 2.0SDI 51kW,55kW, od 1995 do 2009 rok. Používa sa aj v Jeep Cherokee s motorom 2.8CRD od 2002 do 2008. Originál Škrtiaca klapka - Pierburg. Ďalšie označenia: Hrdlo škrtiacej klapky, riadiaca klapka, prívod vzduchu. Odber osobne, prípadne po prevode na účet viem poslať aj poštou. Máme na predaj používanú škrtiacu klapku v plne funkčnom stave.

Používaný originál diel Pierburg v plne fun...

Predajca mkwbr (1) Člen od septembra 2017
M
xxx xxx
Napísať
65 €
Brezno
Zobraziť kontakty