Zrušiť

Manžeta radiacej páky DAEWOO LANOS

5,49 €
Stav: nové, Typ: predaj, z dňa 2. 5. 2020 (č. 32434175)
Informácie o vozidle
Značky
Ostatné
Druh
Ostatné
Zobraziť všetko

Lokalita: Tvrdošín, Podkategória: osobné a úžitkové autá, Poznámka: Manžeta radiacej páky do DAEWOO LANOS (r.v.1997-2005) vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú farbu napriek vplyvom počasia, predovšetkým slnečného žiarenia.


Vieme aké dôležité je, aby manžeta vo vašom aute presne sedela. Z tohto dôvodu sú naše manžety šité presne podľa predlohy pôvodnej manžety montovanej výrobcom. Každá manžeta je vyrobená presne  do daného modelu auta, čo zaručuje, že po namontovaní vyzerá radiaca páka ako nová , obnoví sa ochranná funkcia manžety a esteticky pôsobí skvele.
Dodatočne naše manžety obohacujeme o prvky, ktoré uľahčujú montáž manžety radiacej páky v aute (ako napr. gumičky, zdrhovačky a pod.) Práve vďaka týmto doplnkom je montáž manžety omnoho ľahšia a poradí si s ňou každý.

Manžety sú vyrábané iba z materiálov z EÚ, takže sa nejedná o čínske alebo iné materiály. V každej etape výroby dbáme na to, aby bola kvalita na vysokej úrovni. Všetky švy sú jednoduché a rovné, a ukončené veľmi starostlivo. Sme vopred presvedčený o vašej spokojnosti po namontovaní manžety.
 
Čo odlišuje naše manžety od iných výrobcov:najvyššia kvalita výrobku,
presná kompatibilita v danom aute,
ľahká montáž manžety vzhľadom na doplnky výrobku,
starostlivo zakončené a taktiež rovné a estetické švy,
vyrobené presne podľa predlohy originálnej manžety,
manžety sú vyrobené z pravej kože odolnej na rôzne poškodenia,
produkt vyrábaný v EÚ.

UPOZORNENIE : Ponuka sa týka výlučne kože na radiacu páku, ako je zobrazené na foto, prod

Lokalita: Tvrdošín, Podkategória: osobné a úžitkové autá, Poznámka: Manžeta radiacej páky do DAEWOO LANOS (r.v.1997-2005) vyrobená z pravej kože sa vyznačuje vysokou odolnosťou na rozličné druhy poškodenia, ktorým manžeta musí odolávať pri častom radení rýchlostí počas jazdy. Použitie pravej kože na jej výrobu zabezpečuje, že sa manžeta netrhá, je trvalá, a taktiež si udržiava svoju pôvodnú fa...

Overte si históriu tohto vozidla
Získajte okamžite všetky dôležité informácie a vyhnite sa tak možným problémom.
Firma mamauto.sk Nehodnotený Člen od decembra 2018
5,49 €
Tvrdošín
Zobraziť kontakty